GENEL BİLGİ

Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Farmasi Altın Direktör
Belgin Özütürk

TEL: 0 549 794 94 99

BASINDA FARMASİ
FARMASİ SERTİFİKALAR
FARMASİ AT KESTANESİ
FARMASİ ÇAY AĞACI

Evden Ek Kazanç SağlamaEkonomik şartların gün geçtikçe zorlaşması sebebi ile birçok insan evden ek kazanç sağlama yöntemlerine başvurmaktadır. Çalışan kişiler ikinci bir iş olarak ve çalışmayan kişilerde gelir elde etmek amacı ile bu işleri yapmaktadır. Darlaşan ekonomi sebebi ile yapılan bu işler sayesinde oldukça iyi bir gelir elde edilmektedir. Birçok ev hanımı, emekli bay ve bayanlar evden kazanç sağlamak adına bu işleri yapmaktadır. Evden ek kazanç sağlama kişilerin sosyal çevresini arttıran ve kariyer yapmalarına imkan veren işler olmaktadır. Birçok kişi bu işler sayesinde kariyer yapabilmekte ve iş alanında birçok başarıya imza atabilmektedirler. 

Evlere İş Veren Firmalar

Ek gelir sağlamak isteyen kişiler, firmalar ile bağlantı kurmalıdır. Firmaların siteleri üzerinden başvuru formu doldurarak veya firmaların telefon numaraları ile firmalara ulaşarak ek iş talebinde bulunmalıdırlar. Eve iş veren firmalar arasında nikah şekeri hazırlama, davetiye hazırlama, hediye paketleme, ütü paketleme ve kozmetik ürün satışı ve reklamını yapma işlerini veren firmalar bulunmaktadır. Bu iş tercihleri dışında da ek iş bulabileceğiniz ve ek gelir elde edebileceğiniz firmalar da vardır. Aylık kazancın oldukça yüksek olduğu bu ek işleri yaparak, normal olarak çalışan bir bireyden daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Hem evinizde oturup hem de para kazanabilir ve kendinize ait bir gelir elde ederek kariyer yapabilirsiniz.

Farmasi Ek İş İmkanı

Farmasi, kozmetik ürünleri üreten bir firmadır. Bu firmanın bayanlara vermiş olduğu ek işlerden biri de Farmasi ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmaktır. Farmasi ekibi ile yapacağınız çalışma sayesinde, normal olarak çalışan bir insandan daha fazla gelir elde etmeniz mümkündür. Bu ekip ile birlikte çalışmak için Farmasi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra, Farmasi ekibine katılarak ek iş elde etmiş olacaksınız. Evden kazanç sağlama yöntemlerinin başında gelen kozmetik ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmak, oldukça iyi bir gelir elde etme yollarından biri olmaktadır. Bayanların rahatlıkla yapabileceği bu iş sayesinde, ailelerine destek olabilmeleri, kariyer yapabilmeleri ve sosyal çevrelerini genişletmeleri mümkündür. FARMASİ ÜYE OL
ÜCRETSİZ KATALOG

Üye olan herkese ücretsiz katalog gönderilir.
Ücretsiz üye olduktan sonra en kısa süre içinde sizinle iletişim kurulup gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret85235
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 27° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22446.2493
Euro7.31827.3476
Site Haritası