GENEL BİLGİ

Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Farmasi Altın Direktör
Belgin Özütürk

TEL: 0 549 794 94 99

BASINDA FARMASİ
FARMASİ SERTİFİKALAR
FARMASİ AT KESTANESİ
FARMASİ ÇAY AĞACI

Evden Ek İş Yapmak


Özellikle ev hanımlarının tercih etmiş olduğu evden ek iş yapmak aylık gelir elde etmek isteyenlerin başvurdukları bir yoldur. Evden ek iş yaparak, her gün işe giden biri ile aynı bütçeyi elde etmeniz mümkündür. Birçok kişi evden ek iş yapmayı daha avantajlı bulmaktadır. Evden ek iş yaparak aylık geçimini sağlayan birçok insan da bulunmaktadır. Ev hanımları dışında, emekli bay ve bayanlar, ikinci iş arayanlar ve öğrenciler de bu işleri yaparak kazanç sağlamaktadır. Evden ek iş yapmak isteyen kişiler için birçok firma evlere iş vermektedir. Bu firmalara ulaşarak evden ek iş yapabilirsiniz.

Evden Ek İş Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Evden ek iş yapmanın, iş yerine giderek çalışmaktan daha fazla avantajı bulunmaktadır. Çalışma saatleriniz size bağlıdır ve ne zaman çalışmak isterseniz, o zaman çalışırsınız. Evden ek iş yapmanın avantajları bakıldığında bir tek çalışma saatleri yoktur. Evden ek iş yaparak kariyer yapma imkanınız da bulunmaktadır. Sosyal çevrenizi genişleterek yeni insanlar tanıma hakkınız ve çevrenizde tanınmış biri olma imkanınız da avantajlar arasında yer almaktadır.

Farmasi ile Ek İş

Farmasi firması, dünya çapında kozmetik ürün markalarından biridir. Türkiye’de de ayağı bulunan Farmasi firması aracılığı ile ek iş yapabilirsiniz. Farmasi firmasının üretmiş olduğu kozmetik ürünlerinin tanıtım ve satışını yaparak, evden para kazanabilirsiniz. Bu sayede satış temsilcisi olabilir ve kariyer yapma imkanı elde edebilirsiniz. Bayanların kolaylıkla yapabileceği bir iş olan kozmetik ürünlerin satış temsilciliği ile aylık olarak yüksek meblağlarda bir gelir elde etmeniz de mümkündür. Farmasi firması ile çalışmak ve Farmasi ekibine katılmak için, Farmasi firmasının internet sitesi içerisinde yer alan Farmasi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda isminiz, soy isminiz ve adresiniz ile iletişim adresleriniz gibi bilgiler istenmektedir. Başvuru formunu doldurarak aynı zamanda siteye üye olmuş sayılırsınız. Üyeliğiniz aracılığı ile her ay ücretsiz olarak Farmasi kozmetik ürünlerinin kataloğunu ücretsiz olarak elde etmiş olacaksınız. Birçok bayan bu işi yaparak, gelir elde etmekte ve daha rahat bir hayat sürmektedir. 


FARMASİ ÜYE OL
ÜCRETSİZ KATALOG

Üye olan herkese ücretsiz katalog gönderilir.
Ücretsiz üye olduktan sonra en kısa süre içinde sizinle iletişim kurulup gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret85235
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 27° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22446.2493
Euro7.31827.3476
Site Haritası