GENEL BİLGİ

Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Farmasi Altın Direktör
Belgin Özütürk

TEL: 0 549 794 94 99

BASINDA FARMASİ
FARMASİ SERTİFİKALAR
FARMASİ AT KESTANESİ
FARMASİ ÇAY AĞACI

Evden Ek İş Yapılır mı?İnsanların günden güne kötüleşen ekonomik hayat şartları sebebi ile yeni iş arayışlarına geçmesi oldukça normaldir. Yeni iş arayışları sebebi ile iş sektörü içerisinde yeni çalışma alanları oluşmaktadır. Oluşan çalışma alanlarından birisi de evden ek iş yapma alanıdır. Bu alan, ikinci bir iş arayan veya evde oturan kişiler için ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda firmaların daha fazla tanınma ve daha fazla satış yapabilme arzusundan ötürü bu alan oluşturulmuştur. Emekli bay ve bayanlar, ikinci iş arayanlar, ev hanımları ve öğrenciler gibi birçok insan bu sektör içerisinde kendisine iş bulmaktadır. Evden ek iş yapma ile aylık olarak düzenli gelir elde eden kimseler, ailelerine destek olabilmekte veya kendi ayaklarının üzerinde elde etmiş oldukları gelir ile durabilmektedirler.

Evden Ek İş Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Evden ek iş yapmak isteyen kişiler tereddüt etmekte veya firmalara güvenmekte zorlanmaktadır. Güvenilir firmalar ile iş yapıldığı takdirde haftalık veya aylık olarak kazanç elde edilebilmektedir. Evden kazanç sağlamak için başvuracağınız güvenilir firmalar için internet üzerinde kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Ek iş ilanlarına bakabilir ve zevkinize göre iş tercihinde bulunabilirsiniz. Evden yapılabilecek işler arasında dekoratif mum yapımı, renkli çocuk tokaları yapımı, el işi örgü yapımı, ütü paketleme, nikah şekeri hazırlama, düğün, kına, nişan veya sünnet düğünü davetiyesi hazırlama, makale yazarlığı yapma gibi birçok iş alanı bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz iş tamamen size bağlıdır.

Farmasi Satış Temsilciliği

Farmasi, kozmetik ürün üreten bir firmadır. Aynı zamanda bayanlara ek iş veren firmalardan biri de olmaktadır. Farmasi satış temsilciliği yaparak elde edeceğiniz birden fazla kazanç bulunmaktadır. Düzenli bir gelir dışında, kariyer yapabilir ve sosyal çevre edinerek tanınmış biri olabilirsiniz. Bayanların evlerinde oturarak rahatlıkla yapabileceği işlerden biri olan Farmasi satış temsilciliği için Farmasi’nin internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız ve mail olarak göndermeniz gereklidir. Başvuru formunuz onaylandığında Farmasi ekibine katılarak hemen işe başlayabilirsiniz. Bu iş ile ailesini geçindiren kadınlar bulunmaktadır. Onlardan destek alarak kendinizi geliştirebilir ve en iyi satışları yaparak en iyi geliri sizler de elde edebilirsiniz. 


FARMASİ ÜYE OL
ÜCRETSİZ KATALOG

Üye olan herkese ücretsiz katalog gönderilir.
Ücretsiz üye olduktan sonra en kısa süre içinde sizinle iletişim kurulup gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret85235
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 27° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22446.2493
Euro7.31827.3476
Site Haritası