GENEL BİLGİ

Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Farmasi Altın Direktör
Belgin Özütürk

TEL: 0 549 794 94 99

BASINDA FARMASİ
FARMASİ SERTİFİKALAR
FARMASİ AT KESTANESİ
FARMASİ ÇAY AĞACI

Evden Ek İş Yaparak Kazanç SağlamakGünümüzde kadınlarında ekonomiye dahil olmak istemesi ile birçok ev hanımı, evden ek gelir kazanma yöntemlerine başvurmaktadır. Evden ek gelir sağlamak isteyen kişilerin başvurmuş olduğu ek iş yöntemleri sayesinde emekli olan hanımlar, ev hanımları ve öğrenciler gelir elde edebilmektedir.

İhtiyaçların her geçen gün artması ve insan gücüne daha fazla ihtiyaç duyulması sebebi ile firmalar ek iş vermektedir. Firmalarının reklam ve tanıtımını yapabilmek için vermiş oldukları bu ek iş fırsatları sayesinde birçok kişi, ek gelir elde etmekte ve elde ettikleri ek gelir sayesinde ailelerine destek olabilmektedir. Sizlerde evden ek gelir sağlamak istiyorsanız yapabileceğiniz birçok iş bulunmaktadır.

Evden Ek Kazanç Sağlamak İçin Ne Yapılmalı?

Evden ek gelir sağlamak için firmalara başvuru yapmanız veya telefon ile arayarak ulaşmanız gereklidir. Evlere ek iş veren firmaların vermiş olduğu işler arasında, kozmetik ürün satışı ve reklamı yapmak, nikah şekeri hazırlamak, davetiye hazırlamak, renkli mumlar yapmak gibi birçok iş bulunmaktadır. İkinci bir ek gelir olarak tercih edebileceğiniz bu yöntemi evden kazanç sağlamak olarak da görebilirsiniz. Birçok ev hanımı bu işleri yaparak ek gelir elde etmekte ve ailesine destek olmaktadır. Sizlerde firmalara başvuru yaparak, ek gelir elde edebilir ve ailenize destek olabilirsiniz.

Farmasi Ürün Tanıtımı ile Ek Gelir Kazanmak

Farmasi, kozmetik ürünleri satışı yapan bir firma olmaktadır. Bayanların tercih ettiği kozmetik ürünlerinin başında gelen Farmasi firması ile çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz. Farmasi ürünlerinin tanıtımını ve satışını yaparak elde edeceğiniz ek gelir sayesinde, ailenize destek olabilirsiniz. Farmasi ile birlikte çalışmak için sitedeki başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Bu sayede başvuru formunuza bakılarak sizlere ek iş imkanı verilecektir. Farmasi firmasına ait olan ürünlerin tanıtımını ve satışını çevrenizde bulunan herkese yapabilirsiniz. Özellikle bayanların rahatlıkla yapabileceği bu ek iş sayesinde, ek gelir elde edebilir ve ailenize destek olabilirsiniz. Başvuru formunda adınız, soyadınız ve adresiniz gibi sizlerden temel bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen göstermelisiniz. 


FARMASİ ÜYE OL
ÜCRETSİZ KATALOG

Üye olan herkese ücretsiz katalog gönderilir.
Ücretsiz üye olduktan sonra en kısa süre içinde sizinle iletişim kurulup gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret85235
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 27° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22446.2493
Euro7.31827.3476
Site Haritası