GENEL BİLGİ

Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Farmasi Altın Direktör
Belgin Özütürk

TEL: 0 549 794 94 99

BASINDA FARMASİ
FARMASİ SERTİFİKALAR
FARMASİ AT KESTANESİ
FARMASİ ÇAY AĞACI

Evden Ek Gelir Sağlama YollarıEvden çalışmak isteyen kişiler için firmalar evlere de iş vermektedir. Evden ek gelir sağlama yolları arasında özellikle ev hanımları bu yolları tercih etmektedir. Sizlerde evden oturarak kazanç sağlamak istiyorsanız, evlere iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Günümüzde ekonomik hayatın giderek zorlaşması ve insanların kazanmış oldukları gelirle geçinememesi sebebi ile ek işler ortaya çıkmıştır. Bu işlerde çalışılarak elde edilen gelirler sayesinde birçok aile geçinmektedir. Evden ek gelir sağlama yolları için yazımızda bulunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Evden Yapılacak İşler Nelerdir?

Evden yapılacak ve gelir elde edilecek birçok iş bulunmaktadır. Bu işler arasında; ütü paketleme işi, örgü örme işi, mum yapma işi, toka hazırlama işi, özel günlere davetiye hazırlama işi, kozmetik ürün satışı ve tanıtımı yapma işi gibi birçok iş bulunmaktadır. Evde yapılacak işler arasında bulunan bu işleri verecek firmalara ulaşarak, ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının zevkle yapabileceği işler olan bu işler sayesinde kariyer elde etmek de mümkündür. Birçok ev hanımı, kariyer elde etmek istemektedir. Eğer sizde ev hanımı iseniz ve kariyer elde etmek istiyorsanız, evde yapılacak işler veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Farmasi Ek İş Başvurusu

Farmasi firması ev hanımlarına ek iş veren bir firmadır. Ücretsiz olarak internet üzerinden yapacağınız başvuru sayesinde, Farmasi ekibine katılabilir ve Farmasi kozmetik ürünlerinin tanıtımı ile satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bayanların zevkle ve rahatlıkla yapabileceği bir iş olan Farmasi ek iş başvurusu için site üzerinde yer alan başvuru formunu doldurmanız ve kayıt olmanız gereklidir. Bu sayede ek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru formunda sizlerden adınız, soyadınız ve iletişim bilgileriniz gibi basit bilgiler istenmektedir. Eksiksiz bir şekilde başvuru formunu doldurarak ek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu başvuru formunu doldurduktan sonra Farmasi kataloğunu her ay ücretsiz olarak posta kutunuzda bulabileceksiniz. Farmasi çalışma arkadaşlarından biri olarak kariyer yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletmek adına yapabileceğiniz işlerden biri olan Farmasi ürünlerinin satış temsilcili sayesinde, ek gelir elde edebilir ve ailenize destek olabilirsiniz. 

FARMASİ ÜYE OL
ÜCRETSİZ KATALOG

Üye olan herkese ücretsiz katalog gönderilir.
Ücretsiz üye olduktan sonra en kısa süre içinde sizinle iletişim kurulup gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret85235
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 27° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22446.2493
Euro7.31827.3476
Site Haritası