GENEL BİLGİ

Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Farmasi Altın Direktör
Belgin Özütürk

TEL: 0 549 794 94 99

BASINDA FARMASİ
FARMASİ SERTİFİKALAR
FARMASİ AT KESTANESİ
FARMASİ ÇAY AĞACI

Evden Ek Gelir KazanmakDaha fazla gelir elde etmek veya düzenli bir gelir elde ederek rahat bir yaşam sürmek herkesin hayalidir. Hayalinizde yaşamış olduğunuz hayatı gerçekleştirebilmek için evden de çalışarak gelir elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Birçok kişi evden ek gelir kazanmak için ek iş yapmakta ve aylık geçimini bu işler aracılığı ile sağlamaktadır. Oldukça avantajlı olan ek işler ile normal olarak çalışan bir insandan daha fazla gelir elde etmeniz de mümkündür. O insanlardan biri olmak ve evden ek gelir kazanmak istiyorsanız, internet üzerinden iş ilanı veren firmalara göz atabilir ve ikinci bir işe veya evden çalışarak yapabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz.

Evden Çalışarak Para Kazanmak

Ev hanımlarının yoğun olarak tercih etmiş olduğu ek işler ile evden kazanç sağlayabilirsiniz. Hem evde oturup hem de çalışarak gelir elde edebilirsiniz. Evden çalışarak elde edeceğiniz gelir ile aylık geçiminizi sağlayabilirsiniz. 5.000 TL tutarına kadar kazanabileceğiniz gelirler sayesinde ailenize destek olabilir ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Ek işlerde çalışma sınırı bulunmadığından birden fazla ek işte çalışma olanağınız bulunmaktadır. Haftanın belirli günlerinde nikah şekeri hazırlarken yine haftanın belirli günlerinde satış temsilciliği yapabilirsiniz.

Farmasi ile Ek Gelir Elde Etmek

Farmasi kozmetik ürün firması ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bayanlara yönelik olan bu işe başvurmanız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. İş arayan her bayan bu işi yapabilmektedir. Farmasi ek iş başvurusu yapmak istiyorsanız Farmasi firmasının internet sitesinde bulunan kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Formu doldurup ilgili adrese yolladıktan sonra Farmasi üyesi olacaksınız. Farmasi firması bünyesine katılan herkese ücretsiz olarak katalog yollamaktadır. Ayrıca satış temsilciliğini yapan herkese özel hediyeler ve indirimler sunmaktadır. Farmasi firmasına katılarak yapacağınız kozmetik ürünlerin satış ve tanıtımı ile sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız satışlara bağlı olarak kendinizi geliştirirseniz, kariyer elde etmeniz de mümkündür. Sizlerde bu işi yaparak para kazanmak ve evinizde çalışarak gelir elde etmek istiyorsanız, Farmasi’nin internet sitesine giriş yaparak formu hemen doldurabilir ve iş hayatına atılabilirsiniz. 


FARMASİ ÜYE OL
ÜCRETSİZ KATALOG

Üye olan herkese ücretsiz katalog gönderilir.
Ücretsiz üye olduktan sonra en kısa süre içinde sizinle iletişim kurulup gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret85235
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 27° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22446.2493
Euro7.31827.3476
Site Haritası