GENEL BİLGİ

Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Farmasi Altın Direktör
Belgin Özütürk

TEL: 0 549 794 94 99

BASINDA FARMASİ
FARMASİ SERTİFİKALAR
FARMASİ AT KESTANESİ
FARMASİ ÇAY AĞACI

Evden Ek Gelir İmkanıYaşanılan ekonomik sıkıntılar insanları farklı bir çalışma sektörüne itmiştir. Evden çalışarak ek gelir elde eden kişilerin sayısı günden güne artmaktadır. İkinci bir ek gelir kaynağı olarak da yapabileceğiniz bu işleri internet üzerinden bulabilirsiniz. Birçok firma ek iş isteyen kişilerin başvurularını internet üzerinden sağlamaktadır. Eğer bir ek gelir kaynağı arıyorsanız bakmanız gereken ilk yer firmaların internet üzerinde vermiş olduğu ek iş ilanları olacaktır. Birden fazla yapabileceğiniz ek işler sayesinde, bir öğretmen maaşı elde edebilirsiniz. Sizlerde gelir elde etmek ve ekonomiye katkıda bulunmak, hayat şartlarının üstesinden gelmek ve ailenize destek olmak istiyorsanız internet üzerinde yer alan ek iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2017 Evden Ek İş İlanları

Her geçen yıl ek iş ilanı veren ve ek iş için insan alımı yapan firmaların sayısı artmaktadır. 2017 Ek iş ilanları içerisinde kendi zevkinize ve becerinize göre iş bulmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken ilanı veren firmaya ulaşmak ve internet üzerinden başvurunuzu yapmaktır. Dilerseniz tek bir ek iş yapabileceğiniz gibi birden fazla da ek işte çalışabilirsiniz. Çalışma şekliniz ve çalışma saatiniz tamamen size bağlıdır. Örneğin gündüzleri kozmetik ürün satışı yapabilir ve geceleri de nikah şekeri yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının yapmış olduğu ek işler sayesinde birçok aile bu işler ile geçimini sağlamaktadır.

Farmasi Ek İş İmkanı

Farmasi kozmetik ürün firması, ek iş veren firmalardan biridir. Farmasi ek iş fırsatından yararlanmak istiyorsanız, Farmasi firmasının internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Başvuru formunuz onaylandıktan sonra Farmasi ekibine katılarak aylık olarak düzenli bir gelir elde edeceksiniz. Bayanların keyif alarak yapabileceği bu iş sayesinde kariyer yapmak da mümkündür. Hem evde oturup hem de kariyer yapmak istiyorsanız, aylık olarak yüksek meblağda bir gelir elde etmek ve ailenize destek çıkmak istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi işlerden biri olan kozmetik ürünlerin satış ve tanıtımını yapma işi ile sosyal çevrenizi genişletecek ve ekonomik açıdan daha rahat bir yaşam kalitesine sahip olabileceksiniz. 

FARMASİ ÜYE OL
ÜCRETSİZ KATALOG

Üye olan herkese ücretsiz katalog gönderilir.
Ücretsiz üye olduktan sonra en kısa süre içinde sizinle iletişim kurulup gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret85235
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 27° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22446.2493
Euro7.31827.3476
Site Haritası