GENEL BİLGİ

Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Farmasi Altın Direktör
Belgin Özütürk

TEL: 0 549 794 94 99

BASINDA FARMASİ
FARMASİ SERTİFİKALAR
FARMASİ AT KESTANESİ
FARMASİ ÇAY AĞACI

Farmasi Herbalex Gıda TakviyeleriKendinize ve Ailenize İyi Bakın!

Glukozamin

Eklem yapısı ve kıkırdaklar açısından önem taşıyan temel bazı maddeleri içeren doğal içerikli bir takviye edici gıdadır.

 • Glukozamin & Kondroitin & MSM eklem yapısını güçlendirmeye yardımcı olan yapı taşlarıdır.
 • Kıkırdak yapımında rol oynayan Glukozamin, kıkırdakların bakım ve onarımını sağlamaya yarayan ve eklem boşluğunda bulunan sinovyal sıvının artarak kayganlaştırıcılığının yeniden etkinleşmesine yardımcı olur
 • Kondroitin, vücutta kıkırdak yapısında doğal olarak var olan bir maddedir, özellikle Avrupa’da eklem ve kıkırdak dokusuna desteklemeye yardımcı olarak yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.
 • MSM sülfür deposudur. Eklemlere, kıkırdaklara sülfür girişini destekleyerek bağ doku elastikiyetinin devamlılığına yardımcı olabilir.
 • Bu 3 çok önemli destek maddesinin bir arada bulunduğu Herbalex Glukozamin Sülfat, Kondroitin Sülfat ve MSM; diz ve omzunda kıkırdak doku yıpranması olanlar için, hareketlerinin rahatlamasına destek vermektedir.

Kullanım Önerisi: Gıda takviyesi olarak günde 3 kapsül yemeklerle beraber veya doktor/diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanılır.

L-Karnitin

 • L-Karnitin, yağların yakılmak üzere mitokondriye (hücrelerin enerji merkezi) taşınmasını sağlayan, vücutta da doğal olarak bulunan bir aminoasittir.
 • Vücutta L-Karnitinin yeterli miktarda olması; yağların yakımının kolaylaşması ve böylelikle daha fazla enerji açığa çıkması demektir.
 • Herbalex L-Karnitin’i egzersizlerden, ya da egzersiz yapmıyorsanız bile ev işlerinden, yoğun koşturma ve alışveriş zamanlarından 45 dakika önce önerilen miktarda aldığınızda, istenilen sonuçlara yaklaştığınızı fark edebilirsiniz.

Kullanım Önerisi: Gıda takbiyesi olarak günde 3 defa 1 kapsül yemeklerle beraber veya doktor/diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanılır.

Çocuk Omega-3

Çocuklar için özel olarak, 372mg EPA/244mg DHA oranı ile dünya standartlarında belirlenen şekilde, çocukların asla hayır demeyeceği kadar lezzetli bir aromayla üretilmiş sıvı formda takviye edici gıdadır. İzlanda’nın soğuk balıklarından elde edilen Omega 3 yağ asiti içeren balık yağının, Azotlu atmosfer altında hava ile temas etmeden şişelenmesiyle üretilmektedir. Ve bu sayede hava ile temas etmeyen balık yağının o bilindik ağır kokusu açığa çıkmaz. Ürün açıldıktan sonra sıkıca kapatılıp, buzdolabında muhafaza edilirse daha uzun süre sadece aroma kokusu hissedilir. Belirlenen şekilde kullanıldığı takdirde çocuğunuz günlük DHA ve EPA ihtiyacını karşılayan bu muhteşem takviye edici gıda, 4 yaşından itibaren çocukların beyin gelişimini desteklemeye yardımcı olur.

Kullanım Önerisi: Gıda takviyesi olarak günde 2,5 ML yemeklerle beraber veya doktorun tarif ettiği şekilde kullanılabilir.

Omega-3

 • Kanada soğuk deniz balıklarından elde edilen, helal sertifikalı sığır jelatini ile kapsül haline getirilmiş, Omega 3 kaynağı bir takviye edici gıdadır.
 • Herbalex Omega 3 Balık yağı ile, vücudun kendisinin üretemediği, yalnızca dışarıdan takviye edilmesi gereken Omega 3 yağ asitlerini, vücudunuza sağlamış olursunuz.
 • Yapılan araştırmalar, Omega 3 içerisinde bulunan EPA ve DHA yağ asitlerinin kalp ve damar sağlığının korunmasına, beyin aktivitelerinin sağlıklı yürümesine yardımcı olduğunu gösterir.
 • Trigliserid (TG) formda üretilen Herbalex Omega 3 %100 Doğal Balık Yağı, diğer bazı balık yağı takviyelerinin yarı sentetik Etil Ester (EE) formuna göre 2 kat daha fazla emilim gösterir.
 • Herbalex Doğal Omega 3 Balık Yağının belirlenen şekilde kullanarak; bir yetişkinin günlük 360mg EOA-250mg DHA olan ihtiyacını karşılamış olursunuz.

Kullanım Önerisi: Gıda takviyesi olarak günde 2 kapsül yemeklerle beraber veya doktor/diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanılır.


FARMASİ ÜYE OL
ÜCRETSİZ KATALOG

Üye olan herkese ücretsiz katalog gönderilir.
Ücretsiz üye olduktan sonra en kısa süre içinde sizinle iletişim kurulup gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret85235
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 27° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22446.2493
Euro7.31827.3476
Site Haritası